Headspace: Meditation

Sağlık ıve fitness uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 111 MB
  • Version 3.13.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Headspace meditation limited
Stresli bir günün ardından zihninizi rahatlatmaya ihtiyacınız varsa bu uygulamayı sakın kaçırmayın!

Günde sadece birkaç dakika içinde zihninizi ve bedeninizi sağlıklı ve mutlu bir şekilde eğitebileceğiniz Headspace: Meditation uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, hayatınızı değiştirecek olan meditasyon hakkında bilgi sahibi olun!

Birkaç dakikanızı ayıracağınız bu uygulamada zihninizin ve bedeninizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda nasıl meditasyon yapmanız gerektiğini de gösteren bu uygulama, dikkatli bir yaşam için gerekli bilgileri de sizlere sunar.

Kaygı ve strese bağlı olarak nefes alma, uyku, odaklanma gibi her konuya özgü egzersizleri içeren bu uygulamada kişisel meditasyon koçlarınız da var.

Stresli bir günle nasıl başa çıkacağınızı düşünüyorsanız, tek çareniz Headspace: Meditation!

Stresinizi yönetmeniz, dinlenmeniz veya uyku problemlerinizi gidermeniz için klasik meditasyon yöntemleri sunan uygulama, nefes aldığınızı hatırlatan özel push bildirimlerine de sahiptir. Bu bildirimler sayesinde gün içerisinde daha dikkatli adımlar atabilir, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Kılavuzlu meditasyonlara da sahip olan bu uygulamada pek çok meditasyon paketi de yer almaktadır. Dilediğiniz zaman meditasyon yapabilir, rahatlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz bu uygulama oldukça zevkli!

Unutmayın, yapmanız gereken tek şey Headspace: Meditation uygulamasını cihazınıza yüklemek ve arkanıza yaslanıp rahat bir nefes almak!

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Headspace: Meditation indir